Back

Kandidātam ir tiesības kārtot IELTS neierobežotu skaitu reižu. Nav laika ierobežojuma starp kandidāta mēģinājumiem nokārtot eksāmenu.

IELTS sertifikāta derīguma termiņš ir 2 gadi.

Uz IELTS eksāmenu aizliegts ņemt līdzi mobilos telefonus, grāmatas (arī vārdnīcas), elektroniskās ierīces un PDA (plaukstdatorus). Līdzi jābūt tikai personu apliecinošam dokumentam (pasei), kuru norādījāt Applicaton Form. Viss, kas nepieciešams eksāmenam, jums tiks nodrošināts.

Neatkarīgi no tā, vai jūs kārtojat IELTS uz papīra vai IELTS datorā, drošības apsvērumu dēļ jūs nevarēsiet ņemt līdzi savas papīra lapas. Ja kārtosiet IELTS datorā, jums tiks nodrošināts zīmulis un papīrs. Jūs saņemsiet arī papīru runāšanas daļai, piezīmju veikšanai un atbilžu plānošanai.

Iepriekšējie eksāmena rezultāti netiek atcelti. Kandidāts patur tiesības izmantot rezultātus, kas, viņaprāt, ir vispiemērotākie.

Tas, protams, ir ļoti individuāli, taču saskaņā ar testēšanas centru uzturēto statistiku lielākā daļa kandidātu Writing daļā saņem zemākas atzīmes nekā pārējās daļās. Tas nav pārsteidzoši - no vienas puses, Writing principā ir ļoti sarežģīta prasme, no otras puses, Writing IELTS eksāmenā ir vairākas nianses.

Ja Tev ir kādi jautājumi - sazinies ar Mums!

Trīs galvenie iemesli kāpėc jāgatavojas eksāmenam

Dažiem no jums var šķist, ka nav nepieciešams sagatavoties eksāmenam, jo esat pārliecināts par savām valodas zināšanām un tā ir tikai laika tērēšana, pārlasot jau zināmo materiālu. Tomēr tas ir tālu no patiesības.

01

Gatavojoties, saņemsiet objektīvu vērtējumu par savām angļu valodas zināšanām.

Iespējams, ka tavi draugi tev ir teikuši, ka tu labi runā angliski, vai, iespējams, tev vienmēr labi veicas pārbaudes darbos skolā. Bet vai jūs zināt pietiekami daudz valodas, lai iegūtu augstāko punktu skaitu, kas jums nepieciešams, lai iestātos jūsu izvēlētajā augstākās izglītības iestādē? Gatavošanās laikā jūs apgūsiet jaunas prasmes, zināšanas, kā arī spēsiet uzlabot jau esošās. Piekritīsiet, ka labāk ir uzzināt par to pirms eksāmena, nevis zaudēt punktus eksāmena laikā.
02

Apgūsiet eksāmenu un tā saturu.

Pie mums Jūs uzzināsiet visu par un ap eksāmena struktūru, visām niansēm, laika rāmjiem, kas ļaus netērēt uzdevumu risināšanai atvēlēto dārgo laiku, bet pilnībā koncentrēties uz precīzu un pareizu risinājumu.
03

Nebūs stresa.

Zinot visu, kas var sagaidīt, spējot atrisināt visus iespējamos uzdevumus un būt gatavam jebkādām grūtībām, nebūs stresa vai bailes no nezināmā. Eksāmens noritēs mierīgā gaisotnē.

Nosūtiet mums savu jautājumu, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk